Griķu ziedu medus


Griķu ziedu medus satur daudz dzelzs un olbaltumvielu, tāpēc tiek uzskatīts par ļoti vērtīgu un veselību stiprinošu medu. Tas ir labs antiseptiķis, kuru izmanto ādas slimību ārstēšanai. Ieteikts lietot arī pie mazasinības, nieru un aknu slimībām. Griķu medus krāsu nodrošina tajā esošie polifenoli, kas ir vieni no antioksidantiem un palīdz organismam atbrīvoties no brīviem radikāļiem, tādējādi aizkavējot tā novecošanos. Griķu medus satur dzelzi. Kaut gan dzelzs saturs nav pārāk liels, šis elements ir organismam viegli izmantojamā veidā, tāpēc griķu medus ir labs dzelzs avots. Tas padara šo medus šķirni par īpaši vērtīgu.


150g
400g
700g
1400g
4200g

Preces pasūtīšana


Paldies! Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies par preces saņemšanu.

Jūsu pasūtītos produktus iespējams piegādāt uz jebkuru vietu Latvijā. Atkarībā no pasūtījuma lieluma iespējams izvēlēties piegādi ar pastu, kurjerpastu vai mūsu individuālo piegādi. Sīkāka informācija zvanot.

Mēs piedāvājam tikai dabīgu un kvalitatīvu biškopības produkciju. Visus šos veselīgos gardumus bitītes ir ievākušas Jelgavas novada mežos un pļavās. Pieliekot mūsu gādīgo roku šie labumi ir sagatavoti, lai priecētu Jus svētkos un ikdienā. Palutiniet sevi, draugus un radus ar gardu un veselīgu dzintardzeltenu medus lāsi no Latvijas laukiem!